Fyzioterapie a masáže

Když už máš hoře a nemůžeš k hoře, přijde ona za tebou. Fyzioterapeutky tě akutní bolesti zbaví a tvá záda dvěma šikovnými chvaty spraví. I hýčkání a oddech náš tým do hokny přinést dokáže – zresetuj se třeba u relaxační masáže.   

Odblokujeme, namasírujeme, natáhneme, uvolníme. Bez obav, jsme profíci, nic u toho nezkoníme. Koukneme se ti na zoubek, vyšetříme, kde a co tě bolí. A na základě toho terapeut vhodnou metodu a techniku nápravy zvolí. Navštívila tě blokace krční páteře? Zavolej nám a do hoďky klepeme u tebe na dveře. Jsi v práci od svítání do soumraku? Tak právě ty potřebuješ masáž jako z praku.

Všechny naše fyzioterapeutky mají bohaté zkušenost z klinické i soukromé praxe.  Při terapii používají techniky manuální medicíny, metodu Spiraldynamik, fyzioterapeutické metody na principu vývojové kineziologie a neurofyziologickém podkladě.

Snad ale zrovinka nepotřebuješ řešit nic akutního a můžeš si dopřát „jen“ zasloužené pohýčkání u masáže. To pak můžeme nabídnout masáž klasickou i sportovní, thajskou, relaxační, reflexní, aroma, breussovu či lymfatickou.

A když času není nazbyt, dopřej si alespoň 20ti minutového uvolnění přímo v zasedačce či na kongrese na této speciální klekací masérské židli. Tahle masáž se šikne prostě kdykoliv a kdekoliv.

Go top