Workshopy

Co je dnes nejčastější příčinou bolesti zad? A jak jí předcházet? A co s ní dělat, když už mě trápí? Povedeme vás k celostnímu pohledu na své tělo a zdraví.

Být si sám sobě masérem kdykoliv a kdekoliv? Kdo by nechtěl znát pár účinných triků, jak dotekem uvolnit zatuhlý krk či bolavou kyčel.

Jak se za počítač posadit a páteř si tím nezkazit? Zkuste ergonomické poradenství přímo na pracovišti. A pro každého pěkně individuálně.

I při řízení můžeze na svých zádech nadělat spousty neplechy. Zvláště, když jste za volantem víc než doma. Řidičům poradíme, jak se toho vyvarovat.

Zdravé protažení za pracovním stolem a k tomu mentální relax a očista? Zkuste jednoduchou jógu za každý pracovní stůl.

Jak správně sedět, na klávesy ťukat a potom se protáhnout? Kdo to ví? Tento zábavný workshop pro kancelářské pracanty na to za 120 minut odpoví.

Dopřát si masáž kdykoliv, když si tělo zrovna řekne. Pouhý sen? Ale nemusí být! Naučíme vás cvičit, protahovat se a masírovat na pěnovém válci alias foam rolleru.

Psychologická akupresura, sloužící k odstranění stresu a negativních emocí s přesahem k fyzickým potížím. EFT použijete okamžitě, třeba před náročným vystoupením či jednáním.

Jak zvládnout emočně a energeticky vypjaté situace? Jak rychle uvést tělo a mysl do relaxace a regenerace? Stresu se nevyhneme, ale můžeme se s ním naučit pracovat.

Au, au, au. Ruka brní, prsty pálí a řešení jest kdes v dáli. Jak mít bolest v rukách ve svých rukách?

Víte, jaký je váš dechový stereotyp? Kam dech směřuje a kde v těle pulzuje? Jak se proměňuje během dne a přizpůsobuje se emocím a změnám v těle?

Go top