Klienti

Tady už se o pohodu a zdraví zaměstnanců staráme.

Hodinové lekce zdravotního cvičení pod vedením zkušených fyzioterapeutek, je pro všechny, kteří lekce navštěvujeme, balzámem pro naše ze sedavého zaměstnání strnulá těla.
V každé hodině si postupně nenápadně rozhýbeme a protáhneme i svaly, o kterých ani nevíme, že je máme. Je poznat, že lektorky jsou fyzioterapeutky s praxí. U každého cviku nás opravují tak, abychom jej opravdu zvládli, dobře si zacvičili a tím využili maximálně jeho účinnost. Během hodiny se jednotlivými cviky protáhne opravdu celé tělo. Důraz je kladen na správné držení těla. Lektorky jsou velice příjemné, laskavé a shovívavé k našim fyzickým nedostatkům.
Mnozí kolegové ve volném čase sportují, ale jedná se většinou o permanentní zatížení pouze určitých svalů a právě tyto lekce zdravotního cvičení dokáží správně rozhýbat a protáhnout tyto zatěžované svaly, ale i svaly v celém těle.
Shodla jsem se se svými kolegy, že po každé lekci se cítíme velice svěže a dlouhodobě pociťujeme pozitivní účinek, nejenom při naší sedavé práci, ale také v našem volném čase.
Jsme rádi, že se toto cvičení postupně stává součástí naší firemní kultury.

Iva Binder, SAP

S dámami z Hokna jógy spolupracujeme na firemních programech (Dny zdraví apod.). Jsou to opravdové profesionálky, rozumí tomu co dělají a umí své znalosti a zkušenosti také předávat. Domluva ohledně organizace je také skvělá, nic není problém. Doporučuji a chválím kudy chodím! Děkuji :-)

Lenka Řezáčová HR Business Partner Deloitte Czech Republic

Na počátku byl nápad, na konci spokojení zaměstnanci i firma. Naše zkušenost, je zkrátka skvělá zkušenost. Na týmu Hokna jógy si cením jejich znalostí, umu a porozumění, jak firma funguje a co má za potřeby včetně skvěle provedené komunikace. Každý z nich má své řemeslo zvládnuté na výbornou. Navíc dokáží zaujmout, pobavit a strhnout ke spolupráci. Ať už jednalo o individuální ergonomické poradenství nebo bloky zdravotního cvičení, byly ohlasy našich zaměstnanců a manažerů velmi pozitivní a povzbuzující, abychom pokračovali tímto směrem nadále. Po té, co tým fyzioterapeutek v několika týdnech procházel naše nemalé prostory, byla změna na první pohled jasná – začali jsme více přemýšlet o tom, jak se při práci pohybujeme, jak sedíme, stojíme, nosíme. V kancelářích, a zejména v naší výrobě a skladu, udělaly fyzioterapeutky velký kus práce.
Oblíbenými společníky se staly rehabilitační pomůcky jako overbally, podnožky a míče, se kterými si už víme rady. Naučili jsme se, jak se krátce ale smysluplně protáhnout a zacvičit si během pracovního dne. Hokna jóga je perfektní občerstvení nejen pro tělo a mysl, ale i pro ducha celého týmu, který pozná, že je líp. Navíc jsme jako management tým získaly řadu smyslupných doporučení, jak zlepšit nebo zefektivnit pracovní prostředí nebo dokonce způsob práce.

Eva Vacíková HR site & global LD manager, Thermo Fisher Scientific

Jsme zakázková výroba a musíme pružně reagovat na požadavky a změny zákazníků. Totéž vyžadujeme i od našich dodavatelů. Společnost Hokna jóga nám vychází v našich požadavcích vstříc, preventivní programy na podporu zdraví našich zaměstnanců jsou nám šité na míru a během roku dokážou reagovat na zpětnou odezvu našich zaměstnanců. Příjemné vystupování podložené odborností lektorů utužuje naši spolupráci.

Lenka Pavlíčková, Siemens Electric Machines s.r.o. Divize Process Industries and Drives

Když mě kontaktovaly dámy z HOKNA jóga s nabídkou programů pro naši firmu, říkala jsem si, jaká je škoda, že už „všechno máme“, a že nám vlastně nemohou nabídnout nic nového. To jsem se ale sakra spletla :) Po chvíli přemýšlení slovo dalo slovo a my jsme měli možnost okusit Stress Management Workshop ála HOKNA jóga. A bylo to vynikající! Vysoce profesionální, laskavé, neuvěřitelně uvolňující, příjemné, se spoustou nových poznatků z teorie i praxe, zkrátka ušité na míru našim potřebám! :) Pokud potřebujete vašim lidem vlít pohodu a vyrovnanost do žil, zkuste na ně povolat Lucku a Míšu z HOKNA jógy! :)

Martina Sedláková, Project Coordinator, Red Hat

Go top