Lekce

Zdravotní cvičení

Máš bolavá záda, zkrácené svaly a suché klouby, jak krocan z trouby? Natáhni se po zdravotním cvičení. Osvojíš si správné držení těla během celého dne a nejen na podložce.

Jóga

Óm, óm, óm, ulítávám na józe jak hrom. Ideální cesta pro ty, které neláká kroutit boky na zumbě a potit se ve fitku s činkou v ruce. Zdravý pohyb, štíhlé svaly, pružná páteř, ale hlavně umění uvolnit se a odpočívat.

Ergonomie v práci

Jak se za počítač posadit a páteř si tím nezkazit? A co třeba za pultem stání, co bolest do nohou vhání? Nebo dřepíš za volantem celý den a nedostaneš se skoro vůbec ven?

Zdravá kancelář

Jak správně sedět, na klávesy ťukat a potom se protáhnout? Kdo to ví? Tenhle zábavný workshop pro kancelářské pracanty, na to za 120 minut odpoví.

Stres management

Je to dávno, co jsi zašel do buků, hájí a lesů? A jsi neustále v pracovním presu? Bacha, ať nestaneš se loutkou stresu. Když stres za nitky dlouho tahá, je pak každá pomoc drahá.

Fyzioterapie a masáže

Když už máš hoře a nemůžeš k hoře, přijde ona za tebou. Fyzioterapeutky tě akutní bolesti zbaví a tvá záda dvěma šikovnými chvaty spraví.

Foam rolling

Válím, válíš, válíme, kam, to ještě nevíme? Na Aljašku, do Afriky, hledat uvolnění a proti bolesti prospěšné triky. S válcem rozválcuješ stres a napětí, dřív než napočítáš do pěti.

Go top