Stres management

Je to dávno, co jsi zašel do buků, hájí a lesů? A jsi neustále v pracovním presu? Bacha, ať nestaneš se loutkou stresu. Když stres za nitky dlouho tahá, je pak každá pomoc drahá.     

Je to pro mě?

Zvenčí není vidno nic, uvnitř to však vaří, bublá, topí na 37 stupňů a víc. V hlavě se honí sem tam myšlenkové hurikány, ještě špetka nervozity a vyraší ti mezi prsty blány. A pak už jako veselá chobotnice, pomažeš za Chocholouškem do nemocnice. Jak teda setřást stres nad hlavou a nesklátit se po práci únavou? Řekni si nám o lekce stress managementu, uvolníš se do momentu.

Pár slov pro forma, jak si žádá norma

V kurzech stress managementu seznamujeme účastníky s fyziologií stresu z pohledu jeho biologického i psychického působení – jak se stress projevu ve svalech, kosterním systému, v orgánech, a samozřejmě, jak manipuluje naší psyché. Účastníci získají zpětnou vazbu na to, jak jejich tělo ve stresu funguje a reaguje. Naučí se s ním pracovat, předcházet mu i lépe zvládat jeho ataky. Každý si najde vlastní cestu jak se uvolnit, osvojí si jednoduché pohybové, dechové a relaxační techniky, které mu kdykoliv pomůžou navodit stav uvolnění.

Program stress managementu je formou kurzu o několika na sebe navazujících lekcích. Obsahem jsou speciálně vybrané techniky z jógové terapie, postupy z Tradiční čínské medicíny, psychosomatiky a fyzioterapie.

Go top